Кошик
314 відгуків
NDT Group
 • NDT
 • Статті
 • Як правильно заряджати акумулятори фотополімерних ламп, щоб вони прослужили довше?

Як правильно заряджати акумулятори фотополімерних ламп, щоб вони прослужили довше?

Як правильно заряджати акумулятори фотополімерних ламп, щоб вони прослужили довше?
Як правильно заряджати акумулятори фотополімерних ламп!

03.01.14

 

У фотополімерних ламп в основному використовуються літій-іонні акумулятори. Існують різні думки про те, як правильно їх заряджати. Хтось вважає, що пристрій завжди повинні бути заряджена на 40-80% і його потрібно регулярно заряджати, а хтось думає, що слід чекати повної розрядки акумулятора, а потім заряджати його на 100%.
Ця плутанина пов'язана з тим, що раніше часто використовувалися нікелеві акумулятори, у яких був присутній «ефект пам'яті». Такі пристрої треба було розряджати до нуля. Літій-іонні акумулятори служать всього кілька років, та все ж варто розібратися в тому, як правильно слід користуватися літій-іонними акумуляторами, щоб максимально продовжити термін їх життя.

 

1. Підзаряджайте пристрій регулярно
Не допускайте, щоб пристрій разряжалось до 0%. Краще регулярно підзаряджайте його. Нижче ви можете побачити таблицю залежності кількості циклів зарядки (терміну служби акумулятора) від глибини розрядки. Розглянувши таблицю ми побачимо, що краще навіть не опускати заряд до 50%, а заряджати кожен раз, коли акумулятор розрядився відсотків на 10-20%.

2. Не залишайте пристрій на зарядку
Літій-іонні акумулятори не вимагають постійної зарядки на 100%. Краще, якщо ваш пристрій буде заряджено в межах від 40-80%. Так що по можливості тримайте заряд в цих рамках. Якщо ви зарядили пристрій до 100%, не залишайте його підключеним до зарядці! Багато хто так роблять, але саме це призводить до скорочення терміну служби батареї. Якщо ви ставите свій пристрій заряджатися на ніч, то використовуйте специальныеэнергосберегающие розетки, які відключають ваше зарядний пристрій через задану кількість годин.

3. Раз на місяць повністю розрядити акумулятор, а потім зарядіть до 100%
Це твердження може здатися суперечливим, враховуючи те, що ми розповіли на початку. Але зараз ми все пояснимо. Повний цикл розряду-заряду один раз на місяць потрібен для того, щоб відкалібрувати пристрій. На вашій фотополімерної лампи залишок заряду зазвичай вказується в годинах і хвилинах, через які пристрій повністю розрядиться. Після великої кількості дрібних зарядів, це функція починає працювати некоректно, і тому слід провести раз в місяць калібрування пристрою (повний цикл розрядки-зарядки), щоб показання залишалися точними.

 

Пользуясь этими рекомендациями, вы сможете продлить срок службы своего аккумулятора. Однако не стоит слишком зацикливаться на этом. Литий-ионный аккумулятор всё равно прослужит не более 2-3 лет, как бы вы о нём не заботились, и даже если ваше устройство просто пролежит всё это время на полке. В общем, не переусердствуйте, используйте устройство так, как вам удобно. Но если у вас есть возможность применять эти рекомендации, то не пренебрегайте ими.

4. Зберігайте пристрій у прохолодному місці
Високі температури негативно впливають на термін життя акумулятора. У поданій нижче таблиці ви можете побачити залежність втрати заряду батареї від температури, в якій вона перебувала. Так що, бережіть свої пристрої від перегріву .

Користуючись цими рекомендаціями, ви зможете продовжити термін служби свого акумулятора. Однак не варто надто зациклюватися на цьому. Літій-іонний акумулятор все одно прослужить не більше 2-3 років, як би ви про нього не дбали, і навіть якщо ваш пристрій просто пролежить все це час на полиці. Загалом, не перестарайтеся, використовуйте пристрій так, як вам зручно. Але якщо у вас є можливість застосовувати ці рекомендації, то не нехтуйте ними.

Інші статті
Контакти
 • Телефон:
  +380979471001, Киевстар
  +380664241001, Vodafone
  +380633481001, Lifecell
 • Контактна особа:
  Юрий
 • Адреса:
  площа Євгена Петрушевича 3, Львів, Львівська область, Україна
 • Email:
  info@groupndt.com.ua
Мапа